Під час похорону принца Філіпа у Віндзорі затримали роздягнену жінку (фото)

Похорон принца Філіпа
Фото: Скриншот | Гола жінка під час похорону принца Філіпа в Віндзорі

Літня британка скинула одяг і закликала "врятувати планету" неподалік від палацу, де провели в останню путь герцога Единбурзького.

17 квітня під час похорону принца Філіпа в британському місті Вінздор затримали оголену активістку. Про це повідомляє видання Metro.

Поруч з Віндздорскім палацом, де влаштували церемонію прощання, літня жінка скинула жилетку і вибігла з натовпу на проїжджу частину з криками "врятуйте планету" ("save the planet"), як тільки закінчилася хвилина мовчання у зв'язку зі смертю чоловіка Єлизавети II. Порушниця спокою застрибнула на постамент статую Королеви Вікторії та протрималася там якийсь час, розмахуючи палицею, поки не прийшла поліція.

Правоохоронці зняли жінку, закутали в простирадло і повели геть від Палацового пагорба. Пізніше очевидці помітили, як поліцейські збирали одяг затриманої.

Похорон принца Філіпа
Жінку затримали в Віндзорі під час похорону принца Філіпа
Фото: LNP

Через коронавируса королівська родина не дозволила британцям приєднатися до церемонії прощання з принцом Філіпом в Вінздорском палаці, на захід прийшли лише близько 30 осіб — родичів і близьких друзів. Тим не менш, багато зібралися у палацових стін, щоб висловити скорботу і віддати дружину королеви останні почесті, деякі принесли з собою прапори Великобританії.

Поліцейські вишикувалися біля навколишніх будинків, щоб стежити за порядком. Вони закликали людей дотримуватися карантинні обмеження, співробітникам кафе поблизу наказали обмежити кількість столиків на вулиці.

Раніше повідомляли, що труну з тілом принца Філіпа доставили до каплиці Святого Георгія на позашляховику Land Rover військової забарвлення. На чолі процесії став оркестр Гвардійського гренадерського полку, в якому герцог служив за життя. Військові зіграли музику, яку Філіп вибрав заздалегідь. Всього близько 700 військовослужбовців з різних родів військ допомогли провести церемонію в королівських традиціях. Єлизавета II, принци Чарльз, Вільям і Гаррі також взяли участь в церемонії. Королева Великобританії приїхала на автомобіль Bentley.

Принц Філіп помер вранці 9 квітня в Віндзорському замку, в Великобританії з цієї нагоди оголосили траур.

Королеву Єлизавету вперше сфотографували після смерті принца Філіпа, коли вона виїхала на машині з Віндзорського замку разом зі своїми вихованцями.