"Можете скаржитися в Міжнародну лігу сексуальних реформ", — Путін відповів на звинувачення в кібератаках

Володимир Путін, президент РФ Володимир Путін, інтерв'ю Володимира Путіна
Фото: Wikimedia Commons | Володимир Путін

Американські журналісти, публікуючи повну версію інтерв'ю, вирішили дослівно перекласти більшість цитат, озвучених президентом РФ.

Президент Росії Володимир Путін напередодні саміту з Джо Байденом дав велике інтерв'ю телеканалу NBC, у якому фразеологізмами і цитатами реагував на звинувачення в кібератаках і аналізував ситуацію всередині США.

На курйозні моменти звернули увагу журналісти видання РБК, аналізуючи повну версію інтерв'ю Володимира Путіна журналісту NBC Кіру Сіммонсу.

Як відомо, саміт Путіна і Байдена відбудеться 16 червня в Женеві, і напередодні переговорів журналіст NBC вирішив поцікавитися, чи причетна Росія до кібератак, у тому числі проти американських компаній.

"Пане Президенте, ви ведете кібервійну проти Америки? Чи так це?", — запитав співрозмовник, коментуючи звіт розвідки США про втручання РФ у вибори президента і кібератаки проти американських компаній, які критикують главу Кремля.

"Але де ж докази того, що це було зроблено насправді? Я Вам скажу: і це, і те, і той сказав, і цей сказав, — а докази де? На такі бездоказові звинувачення я можу Вам відповісти: можете скаржитися в Міжнародну лігу сексуальних реформ. Вас це влаштує?", — відповів Володимир Путін цитатою з роману "Золоте теля", яку виголосив Остап Бендер.

"Where is proof? With — when there is — when there are charges — without — evidence, I can tell you, you can take your complaint to the International League of Sexual Reform", — йдеться в оригінальному тексті інтерв'ю Путіна.

Міркуючи про внутрішню політику США і закони, які були ухвалені з метою захисту суспільства від зовнішнього втручання, Володимир Путін вирішив виголосити відоме прислів'я, яке телеканал NBC також дослівно переклав.

"У нас є таке прислів'я: нічого на дзеркало нарікати, якщо пика крива. Це до Вас особисто не має ніякого відношення, але якщо нам хтось щось ставить у провину, ви подивіться на себе, ви там себе в дзеркалі побачите, а не нас. Тут немає нічого незвичайного", — заявив Володимир Путін перед самітом з Джо Байденом у Женеві.

"You have — we have a saying: "Don't be mad at the mirror if you are ugly. "It has nothing to do with you personally. But if somebody blames us for something, what I say is, "Why don't you look at yourselves?" You will see yourselves in the mirror, not us. There is nothing unusual about it", — написали журналісти в оригінальному тексті інтерв'ю Путіна.

Раніше Фокус повідомляв, що Володимир Путін назвав НАТО рудиментом холодної війни. За словами президента, він не розуміє, чому Альянс досі існує, хоча його створювали за часів холодної війни між СРСР і США.

Також Фокус розповідав, що перед самітом з Джо Байденом Володимир Путін звинуватив Україну в стягуванні військ до Донбасу. Володимир Путін також заявив, що РФ стягувала свої війська до кордону з Україною для проведення навчань.