У Туреччині за оголену фотосесію на яхті затримані українки (відео), — ЗМІ

гола фотосесія, туреччина, українки, руслана ковкова
Фото: скріншот | Оголена фотосесія

Дівчата позували на яхті топлес, а то й зовсім без одягу, чим обурили турецьке населення, яке зараз переживає місяць Рамадан.

У Туреччині затримані нібито українки, які влаштували оголену фотосесію на яхті в затоці Фетхіє.

Відеозапис того, що сталося оприлюднений на YouTube-каналі Lider TV.

Стверджується, що дівчат на приватній яхті в районі провінції Мугла зняли на камеру місцеві жителі. На кадрах видно двоє чоловіків і шість дівчат, частина з яких повністю оголені та фотографуються.

"Поява такого зображення в період локдауну й у місяць Рамадан викликало велике обурення", — пише Ukrhaber.com.

Оголена фотосесія в Туреччині

Одна з дівчат, імовірно українка Руслана Ковкова, яка була присутня на яхті, повідомила, що відео, яке потрапило в соцмережі, зняли з іншого судна. Після того як інформація потрапила в ЗМІ, компанію затримали поліцейські.

"У мусульманських країнах краще не робити голих фото. Якщо хочете зробити відверті фото, то краще робити це максимально приховано. І приховуйте локацію. Ми фоткатись з дівчатами і з іншого судна нас зняли. Якимось чином це потрапило в ЗМІ й нас затримала поліція", — розповіла дівчина.

Розповідь однієї з дівчат

Також сьогодні Руслана поділилася в історіях Instagram фотографією з борта літака, яку підписала "Через місяць нарешті повернулася додому" з геолокації Київ, що побічно підтверджує українське походження дівчини.

руслана ковкова

В описі профілю в Instagram Руслана Ковкова називає себе "божевільною ню-моделлю".

руслана ковкова, інстаграм

Нагадаємо, з Об'єднаних Арабських Еміратів депортували 11 із 12 українок, яких затримали після оголеної фотосесії в Дубаї.

Завдяки татуюванням вдалося впізнати кількох дівчат. Серед них — 27-річна киянка Яна Грабощук, Маріанна Федчук з Ужгорода, Катерина Кащенко, Дар'я Хорунженко з Полтави, Тетяна Борисенко та Анастасія Кашуба.

Народний депутат Верховної Ради Ілля Кива в своїй специфічній манері прокоментував затримання українських моделей в Еміратах.