Дружина Лещенка знову виступить у московському клубі Мutador, у якому вона брала участь у секс-вечірці

Анастасія Топольська, дружина Лещенко, дружина нардепа, виступ топільської у Москві
Концерт за участю Топольської відбудеться на вихідних

Квитки на виступ Анастасії Топольської у клубі Mutabor коштують від 740 гривень. Минулого разу вона грала там діджей-сет у чорному латексному костюмі.

Related video

Анастасія Топольська, дружина нардепа 8 скликання ВРУ та колишнього члена Наглядової ради "Укралізниці" Сергія Лещенка, готується виступити в московському клубі Mutabor. Про це повідомив організатор заходу, агентство Resident Advisor.

Топольська виступить під сценічним псевдонімом Nastia у межах івента Мask. Власне в клубі уточнили, що захід пройде 18 грудня.

Ціна квитків на виступ дружини Лещенка стартує від 2 000 рублів (740 гривень).

Зазначимо, що Топольська виступала в цьому клубі в травні цього року в чорному латексному костюмі. Вона брала участь у секс-вечірці під назвою "Хоровод".

Після такого вчинку Топольської на сайті Кабміну України з'явилася петиція з вимогою звільнити Лещенка з наглядової ради "Укрзалізниці". За неї проголосували 4 574 осіб з необхідних 25 тисяч.

Сам Лещенко підтримав рішення дружини виступити в клубі Mutabor через те, що "там були представники ЛГБТ+, котрим треба допомагати".

У жовтні останній член наглядової ради "Укрзалізниці" покинув посаду. У Міністерстві інфраструктури України сподіваються, що новий склад ради сформують у грудні.