У Львові всередині радянського пам'ятника знайшли "послання з минулого" (фото)

капсула часу, капсула часу Львів
капсула часу

"Капсула часу" з посланням від робітників із 70-их років минулого століття стане експонатом фондів музею "Територія терору".

Під час переміщення Монумента слави з вулиці Стрийської у Львові було виявлено "капсулу часу" з двома списками, повідомляє пресслужба музею "Територія терору".

Як розповіли співробітники меморіального музею, незвичайну знахідку вони виявили під час переміщення Монумента слави, який раніше був встановлений на вулиці Стрийській. Всередині самого Монумента була знайдена "капсула часу" з посланнями від тих, хто закладав пам'ятник у 70-х роках минулого століття.

"Капсула часу" був відкрита в середу, 28 липня, в якій опинилися два списки.

"Перший список складається зі 108 імен, він називається "Список передовиків виробництва Львівського паровозо-вагоноремонтного заводу імені ХХІІ з'їзду КП України". Другий список містить 54 імені — "Список передовиків виробництва, ветеранів праці та війни, учасників визволення та відновлення промисловості м.Львова", — підкреслили в меморіальному музеї тоталітарних режимів.

У пресслужбі "Території терору" відзначили, що "капсула часу", знайдена всередині Монумента слави, стане експонатом фондів меморіального музею. В Instagram-акаунті всі охочі зможуть побачити процес відкриття "послання з минулого".

Відзначимо, що "переїзд" Монумента слави, який був встановлений на вулиці Стрийській у Львові, був завершений 23 липня. Всі експонати пам'ятника, в тому числі фігури жінки та воїна, будуть доступні для перегляду на території музею "Території терору".

Раніше Фокус повідомляв, що під Харковом знесли відновлений ОПЗЖ пам'ятник на честь "дружби з Росією". Під час "урочистого відкриття" знака партійці стояли з банером, на якому написано "Російський та український народи — братські навіки". Пам'ятник не простояв і трьох годин — його знищили "невідомі патріоти".

Також Фокус розповідав, що в Україні демонтують пам'ятний знак на честь дружби Києва та Москви. Депутати Київської міської ради проголосували за демонтаж пам'ятного знака на честь дружби міст Києва та Москви, який був встановлений в столиці в 2001 році. До передачі в майбутній музей тоталітаризму він буде зберігатися в Голосіївській РДА.